top of page

Jak sprawić by Twoja Relacja była wspaniałą przygodą,
a nie męczarnią??

carly-rae-hobbins-zNHOIzjJiyA-unsplash.jpg

SKUTECZNIE POMAGAM BUDOWAĆ SZCZĘŚLIWE I TRWAŁE RELACJE

Może jesteś w związku, a może jesteś singielką. TO NIE MA ZNACZENIA...
Czasem w związku odczuwa się większą samotność, a to zapewniam boli bardziej.
Już nie musisz więcej tracić czasu i szukać informacji na ten temat.
 
 • Czujesz, że w ostatnim czasie Twój związek nie jest już taki jak kiedyś? Nie ma w nim już tej iskry, spontanu, bliskości, rozmowy? Oddaliście się, ale wciąż Ci zależy i chcesz to zmienić?
 • A może wciąż wpadasz w ten sam "schemat" i Twoje związki za każdym razem kończą się w podobny sposób?
 • Czy kiedykolwiek myślałaś, chcę Kochać i być Kochana? Chcę być w Relacji, w której jestem Sobą, rozwijam się i staję się lepszym Człowiekiem? 
 • A może wciąż próbujesz, tak wiele robisz, a jednak czujesz się  zagubiona i  brakuje Ci wsparcia i widocznych rezultatów? 
Jedno jest pewne chcesz wprowadzić zmianę, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to czytaj dalej... Mój E-book Poradnik-Pomocnik
“I żyli długo i szczęśliwie, albo…nie”  jest właśnie dla Ciebie!

 • Poprowadzę Cię krok po kroku przez zakamarki i meandry związku od zauroczenia do zaangażowania
 • Zdobędziesz podstawowe i uniwersalne umiejętności, które pozwolą Ci stworzyć i utrzymać taki związek o jakim marzysz 
 • Z wygodnego fotela lub leżaka dowiesz się jak to jest z tymi mężczyznami, kobietami, z naszymi i ich potrzebami
 • Zrozumiesz jak ważne jest poczucie własnej wartości by nigdy nie czuć się gorsza czy słabsza podczas poszukiwań odpowiedniego dla Ciebie mężczyzny, ale i w relacji, którą współtworzysz
 • Poradnik-Pomocnik zawiera kompleksową wiedzę, a każdy rozdział przedstawia kolejne zagadnienia i kończy się ćwiczeniami do indywidualnej pracy
 • Otrzymasz skondensowaną pigułkę wiedzy, której nie musisz szukać w odmętach Internetu i która jest efektem mojego życiowego doświadczenia oraz ponad 20 letniej pracy z Ludźmi  – wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu podane w klarowny, uporządkowany i konkretny sposób.
 • Zdradzę Ci moje sposoby na szczęśliwą, świadomą i trwałą RELACJĘ  i rady oraz podpowiedzi, których z nie usłyszysz od innych
 • i o wiele więcej…

Dla kogo jest ten PORADNIK-POMOCNIK?

❤ dla osób, które chcą budować trwały związek lub podnieść jego jakość 
❤ dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i nowe umiejętności oraz lepiej zrozumieć pewne zagadnienia przydatne do budowania i rozwijania trwałych i pięknych relacji 
❤ dla osób poszukujących partnera/partnerki i pragnących być na to spotkanie przygotowane 
❤ dla osób potrzebujących wsparcia podczas pracy nad poczuciem własnej wartości 
❤ dla osób, które lubią “popracować” nad Sobą i stawać się lepszą wersją Siebie 
O mnie
Mam na imię Angela. Jestem kobietą i bardzo lubię nią być, jestem mamą dwóch wspaniałych córek, kobiet - Julii i Pauli. Czasem dają mi nieźle popalić, ale kocham je najbardziej na świecie, są moimi „Akumulatorkami” i największymi „Motywatorkami”.  Jestem także córką, siostrą, ciocią, fajną byłą żoną, przyjaciółką, partnerką, szaloną optymistką, ale najbardziej lubię być po prostu Sobą - Angelą : ) Mam za sobą kilka ważnych związków, małżeństwo, rozwód, samotne macierzyństwo, chwile wzlotów i upadków. Zawsze szukałam rozwiązań i możliwości, a wszelkie wyzwania traktowałam jak „zadanie” do wykonania i "lekcje". Jestem kreatorką swojego życia i jestem tutaj po to, byś i Ty uwierzyła, że możesz być KREATORKĄ swojego życia!
Moja misja
Uważam, że zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym najważniejsi są ludzie i budowanie z nimi mądrych relacji. To one są dla mnie podstawą ludzkiej egzystencji. To dzięki nim mamy możliwość lepiej poznać Siebie. Jednak głęboko wierzę, że najważniejszą relacją,  od której warto zacząć jest ta z Samą Sobą. O tę relację według mnie należy szczególnie dbać, a wtedy wszystkie inne są w większości jej następstwem.
 
Chcę metodą małych zmian pokazać Ci wielki EFEKT

Łączę wiedzę, własne, życiowe doświadczenie i wrażliwość. Stwarzam moim klientkom/klientom
warunki do tego by czuli się przy mnie komfotowo i bezpiecznie i przekonali podczas spotkań jak wspaniale jest być Sobą i jak będąc Sobą tworzyć wspaniałe relacje. 

Nie ma dla mnie znaczenia czy i jak bardzo Ci nie poszło. Interesuje mnie tylko i wyłącznie to co od TERAZ możemy zrobić, by Twoje życie było prostsze, lepsze i radośniejsze i by MIŁOŚĆ była w Tobie i wokół Ciebie.
 
Uwielbiam mówić o RELACJACH - słuchać, pomagać i towarzyszyć podczas ich tworzenia oraz podnoszenia ich na wyższy poziom świadomości. 
Doskonale wiem z jakimi problemami i wyzwaniami  mierzą się ludzie na każdym etapie związku, także będąc singielką/singlem. Znam to z własnego doświadczenia oraz wieloletniej “pracy” z ludźmi. 

Oto co dokładnie zawiera E-book Poradnik-Pomocnik:

 

Rozdział 1 - Na początek o definicjach 
Wprowadzenie do magicznego świata relacji damsko-męskich rozpoczniesz od poznania i zrozumienia podstaw czyli między innymi tego czym dla Ciebie, dla Was obojga jest miłość, związek, zaangażowanie.  W tym rozdziale skupimy się na definiowaniu miłości na każdym etapie od iskrzącego zauroczenia po trwałą więź, która przetrwa wszelkie wyzwania.
 
Rozdział 2 - O mężczyznach i kobietach słów kilka 
W drugim rozdziale wejdziesz w fascynujący świat pełen różnic i wspólnych cech, którymi obdarzeni są mężczyźni i kobiety. To tutaj odkryjesz, jak zrozumieć siebie nawzajem, jak przełamywać bariery komunikacyjne i budować harmonijną relację opartą na wzajemnym szacunku i akceptacji.
 
Rozdział 3 - Poczucie własnej wartości a relacje 
W tym rozdziale odkryjesz,  jak ogromny wpływ na zbudowanie silnych więzi w relacji, ma praca nad swoim własnym poczuciem wartości. Dowiesz się, jak tworzyć i utrzymywać zdrową równowagę między miłością do samej Siebie, a miłością do partnera/partnerki. Zrozumiesz jak samoakceptacja przekłada się na Twoje wybory i decyzje. 
 
Rozdział 4 - Od zauroczenia do zaangażowania
Dowiesz się, jak zbudować mocne fundamenty w fazie zauroczenia, by tworzyć wspólną przyszłość pełną pasji, zaangażowania i entuzjazmu. Odkryjesz tajniki pielęgnowania miłości na dalszych etapach, budując emocjonalną więź, która będzie coraz silniejsza i, która przetrwa każdą próbę.
 
Rozdział 5 - O potrzebach... 
Ten rozdział to klucz do głębszego zrozumienia Twoich indywidualnych potrzeb i zrozumieniu potrzeb drugiej osoby. Możecie razem tworzyć harmonijną relację, w której różnice są bogactwem, a współistnienie przynosi radość i wzrost.
 
Rozdział 6 - Związek? I co dalej... 
Odkryjesz tajniki pielęgnowania miłości, budując emocjonalną więź, która będzie coraz silniejsza. Zgłębisz tajniki ‘Świadomego związku”, o których większość wie, a mniejszość je “robi”. Poznasz także strategie radzenia sobie z trudnościami i konfliktami, które umocnią Waszą relację i przekształcą wyzwania w okazje do wzrostu. 
 
Rozdział 7 - I żyli długo i szczęśliwie...albo nie…
W tym fascynującym rozdziale odkryjesz, że prawdziwa miłość wymaga pracy, zaangażowania, a czasem pokonywania przeciwności. Poznasz strategie radzenia sobie z wyzwaniami oraz umiejętność “dogadywania się” poprzez stworzenie Waszego języka miłości.

Możesz otrzymać:

#BONUS 1
 

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB - wartość 99 zł
To inspirująca, rozwojowa i bezpieczna przestrzeń dla osób takich jak Ty, które chcą żyć radośnie, tworzyć wspaniałe relacje i mają podobne wyzwania. To niezwykłe miejsce, w którym razem z innymi możesz się wspólnie rozwijać, dzielić doświadczeniem, sukcesami, motywować i inspirować. To nieocenione wsparcie na każdym etapie działania. Chcę Cię serdecznie zaprosić do wspólnego budowania tej przestrzeni.
W grupie sukcesywnie pojawiać się będą dodatkowe zasoby wiedzy, metody i narzędzia i spotkania Q&A.

#BONUS 2
 

30 minutową konsultację indywidualną - wartość 90zł
Odpowiem na Twoje pytania i zadam kilka własnych, czasem spojrzenie z boku jest wystarczające by coś dostrzec i wprowadzić zmianę. Podzielę się z Tobą metodami i pomysłami,  z których sama korzystam na co dzień. Uważam, że to szczególnie wartościowy bonus. Osobiste, mentoringowe wsparcie to duży komfort dla osoby, która wie czego chce, ale nie wie jak i od czego zacząć. Sama z takiego wsparcia korzystałam kiedy zaczynałam swoją “podróż” w tzw. świat rozwoju osobistego i doskonale wiem jak wiele mi to dało.

Dlaczego tak niska cena?

Jestem z Tobą szczera – zależy mi na tym, aby zdobyć Twoje zaufanie, obecnie jestem na nowym etapie rozwoju swojego projektu “Recepta Na Przyszłość”. Jestem świadoma wartości jaką daje ten E-book i wiem, że to podstawa by płynnie i z lekkością “wejść” w niezwykły Świat Relacji. Wiem jak wiele zawartych w nim treści pozwoliłoby uniknąć kłopotów i rozstań gdyby ludzie nie tylko o nich wiedzieli, ale przede wszystkim gdyby je stosowali. Teraz masz również niepowtarzalną okazję dołączyć do mojej przestrzeni za ułamek wartości E-booka. Za tę cenę możesz kupić pizzę i kawę może z małym ciasteczkiem, o których szybko zapomnisz – albo zainwestować w zakup Poradnika-Pomocnika, który nie tylko da Ci konkretną wiedzę, poukłada to co być może już wiesz tylko nigdy się głębiej nad tym nie zastanawiałaś (-eś),  nauczy nowych metod, ale również  sprawi, że lepiej zrozumiesz pewne mechanizmy i schematy, które spowodowały taki, a nie inny bieg wydarzeń w Twoich związkach.
 
Wybór należy do Ciebie :)  Jeszcze dziś masz szansę, aby nabyć go na preferencyjnych warunkach!

Wiem, że cena jest bardzo atrakcyjna, a ja jestem pewna wartości i przydatności mojego Poradnika-Pomocnika, jednak mimo to nie ryzykujesz tej kwoty.
Otrzymujesz ode mnie 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Ci się nie spodoba, albo uznasz, że to nie dla Ciebie – zwrócę Ci pieniądze.

Gwarancja satysfakcji

Ile wart jest mój E-BOOK  
"I żyli długo i szczęśliwie…albo nie"?

Ten Poradnik-Pomocnik zawiera podstawowe informacje, które będą Ci pomocne
i przydatne bez względu na to czy jesteś singielką czy jesteś w związku. Krok po kroku przejdziemy przez to
RAZEM :)

Oczywiście możesz wybrać, że sama wolisz “poskładać” całą tę wiedzę i stworzyć RELACJĘ , o której marzysz, albo możesz pozwolić, abym przeprowadziła Cię przez cały proces i pomogła Ci nazwać pewne rzeczy po imieniu, zrozumieć pewne mechanizmy  oraz rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości za jedyne
39zł.

Wyzwaniem nie jest brak wiedzy, tylko jej rozproszenie i brak kogoś kto Cię poprowadzi.
To dlatego, że bardzo zależy mi, abyś w końcu była
SPEŁNIONĄ KOBIETĄ, aby ten Poradnik stał się dla Ciebie “trampoliną” do lepszego życia i wspaniałej RELACJI.

Podsumowując:
Zamiast szukać wiedzy w odmętach Internetu, czytać dziesiątki wpisów blogowych, oglądać dziesiątki materiałów na Youtube otrzymujesz dziś  
PIGUŁĘ INFORMACYJNĄ PLUS ĆWICZENIA DO PRACY WŁASNEJ w cenie od 39 zł. 

BONUS 1 - Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB - wartość 99 zł
BONUS 2 - 30 minutową konsultację indywidualną - wartość 90zł

Realną wartość całości wyceniam na 267zł  i za tyle mogę go sprzedawać.
Mam jednak dla Ciebie niespodziankę!
Dziś to jedne 39zł2̶6̶7̶ ̶z̶ł̶    39 zł

No dobrze, to kiedy i w jakiej formie otrzymam E-BOOK ? 

Dziękuję za zaufanie:)
Wierzę, że pozytywnie zaskoczy Cię wartość jaką Ci daję w tym Poradniku. 
"Dostęp" otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia, E-BOOK będzie przesłany w wiadomości email w PDF. Możesz go wydrukować, do czego Cię gorąco zachęcam. Znacznie łatwiej będzie Ci z nim "pracować".  
Sumiennie pracuj, myśl, notuj i koniecznie podziel się swoimi sukcesami!
bottom of page