top of page

Czy Twoje Oczekiwania Wspierają Czy Sabotują Twoje Relacje? 

Zdobądź BEZPŁATNY E-book!

priscilla-du-preez-vuXS3RvU7dw-unsplash.jpg

SKUTECZNIE POMAGAM BUDOWAĆ SZCZĘŚLIWE I TRWAŁE RELACJE

  • Czy zastanawiałaś się, dlaczego niektóre relacje są pełne harmonii i radości, podczas gdy inne mogą być sporym WYZWANIEM??
  • Czy zauważyłaś, że nawet jeśli Twoje relacje inaczej się zaczynają, to kończą się w bardzo podobny sposób?
  • Czy kiedykolwiek usłyszałaś takie zdanie: “Ta to ma oczekiwania!” albo “Z takimi oczekiwaniami to Ty nigdy nikogo nie znajdziesz” lub było dokładnie odwrotnie byłaś totalnie zaskoczona JEGO oczekiwaniami… 
 
Co jest sekretem leżącym u podstaw udanych relacji? To między innymi umiejętność zidentyfikowania naszych oczekiwań, zrozumienia jaka jest ich geneza, ustalenia czy są wzmacniające czy ograniczające i zauważenie w jaki sposób wpływają na nasze relacje.
 
Dlaczego warto zająć się tym tematem??
Oczekiwania są jak ukryte skarby w naszych umysłach – mogą kształtować nasze uczucia, myśli i zachowania w relacjach. Warto również zrozumieć jak ogromną rolę w tym wszystkim odgrywają nasze PRZEKONANIA. 
 
DLATEGO… Jeśli chciałabyś poznać tajniki i zdiagnozować swoje oczekiwania, mam dla Ciebie coś wyjątkowego – bezpłatny e-book "Oczekiwania w Relacji”.

Co znajdziesz w tym E-Booku? 

✨ Wskazówki, jak rozpoznawać swoje oczekiwania i zrozumieć ich wpływ na Twoje relacje

✨ Praktyczne narzędzia, które pomogą Ci tworzyć wspierające oczekiwania, które wspierają bliskość i zrozumienie

✨ Inspirujące ćwiczenia, które nie tylko pomogą Ci poukładać Twoje myśli, ale również konkretne metody pomocne w Twojej relacji i wspierające komunikację między Wami 

Czy Chcesz Wznieść Swoje Relacje na Wyższy Poziom? Odbierz Bezpłatny e-book o Oczekiwaniach!

Jak pobrać e-book? 

 

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć w link poniżej i podać swoje imię oraz adres e-mail. W ciągu chwili otrzymasz dostęp do tego cennego źródła wiedzy, które może naprawdę zmienić Twoje podejście do relacji!

Zapraszam Cię do odkrycia, jak Twoje oczekiwania mogą stać się kluczem do budowania zdrowszych, bardziej satysfakcjonujących relacji. 💖

 

Dziel się swoimi myślami po przeczytaniu e-booka i taguj przyjaciółki, które również mogą z tego skorzystać.  Razem możemy zbudować lepsze relacje!

oczekiwania w relacji (1)_edited.jpg
O mnie
Mam na imię Angela. Jestem kobietą i bardzo lubię nią być, jestem mamą dwóch wspaniałych córek, kobiet - Julii i Pauli. Czasem dają mi nieźle popalić, ale kocham je najbardziej na świecie, są moimi „Akumulatorkami” i największymi „Motywatorkami”.  Jestem także córką, siostrą, ciocią, fajną byłą żoną, przyjaciółką, partnerką, szaloną optymistką, ale najbardziej lubię być po prostu Sobą - Angelą : ) Mam za sobą kilka ważnych związków, małżeństwo, rozwód, samotne macierzyństwo, chwile wzlotów i upadków. Zawsze szukałam rozwiązań i możliwości, a wszelkie wyzwania traktowałam jak „zadanie” do wykonania i "lekcje". Jestem kreatorką swojego życia i jestem tutaj po to, byś i Ty uwierzyła, że możesz być KREATORKĄ swojego życia!
Moja misja
Uważam, że zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym najważniejsi są ludzie i budowanie z nimi mądrych relacji. To one są dla mnie podstawą ludzkiej egzystencji. To dzięki nim mamy możliwość lepiej poznać Siebie. Jednak głęboko wierzę, że najważniejszą relacją,  od której warto zacząć jest ta z Samą Sobą. O tę relację według mnie należy szczególnie dbać, a wtedy wszystkie inne są w większości jej następstwem.
 
Chcę metodą małych zmian pokazać Ci wielki EFEKT

Łączę wiedzę, własne, życiowe doświadczenie i wrażliwość. Stwarzam moim klientkom/klientom
warunki do tego by czuli się przy mnie komfotowo i bezpiecznie i przekonali podczas spotkań jak wspaniale jest być Sobą i jak będąc Sobą tworzyć wspaniałe relacje. 

Nie ma dla mnie znaczenia czy i jak bardzo Ci nie poszło. Interesuje mnie tylko i wyłącznie to co od TERAZ możemy zrobić, by Twoje życie było prostsze, lepsze i radośniejsze i by MIŁOŚĆ była w Tobie i wokół Ciebie.
 
Uwielbiam mówić o RELACJACH - słuchać, pomagać i towarzyszyć podczas ich tworzenia oraz podnoszenia ich na wyższy poziom świadomości. 
Doskonale wiem z jakimi problemami i wyzwaniami  mierzą się ludzie na każdym etapie związku, także będąc singielką/singlem. Znam to z własnego doświadczenia oraz wieloletniej “pracy” z ludźmi. 
bottom of page