top of page
Piknik w parku

Chcesz zmienić swoje życie? Odzyskać radość? Chcesz by rozmowa była naturalną częścią twoich relacji?

Święta, wakacje, weekend z rodzinką czy przyjacielskie spotkanie?

A co jeśli możesz ten czas wykorzystać inaczej, lepiej, pełniej poprzez...

Dialog

Recepta na Dialog to gra, stworzona w celu podniesienia jakości wszelkich relacji. Poznaj lepiej swoje dzieci lub spraw, żeby partner, w końcu się przed Tobą otworzył.

Ta gra jest kluczem do rozwiązania Twoich problemów i wyzwań w relacjach z innymi ludźmi.

Gra

Teraz także w wersji ONLINE!

Nie czekaj na dostawę, zagraj już dziś w wersję on-line na platformie Quizlet! Po zapłacie, instrukcja z linkiem do Gry pojawią się na twoim Mailu.

ebook

Dla wszystkich, którzy nadal szukają i dla tych, którzy już znaleźli i chcą by ich relacja rozwijała się w odpowiednim kierunku...

Nie marnuj czasu! Już dziś zapoznaj się z "Poradnikiem-Pomocnikiem" na temat związków!

Stworzenie świadomego związku, w którym każda ze stron będzie czuć się satysfakcjonowana i doceniona, jest pragnieniem wielu z Nas. Jak to pragnienie zrealizować, gdy jesteśmy tak różni?  Co zrobić, gdy okazuje się, że nasze potrzeby, cele życiowe czy temperamenty są nieco inne? A przede wszystkim jak poznać osobę, z którą będziemy chcieli iść przez życie i w jaki sposób sprawić, że ona będzie chciała iść z nami?

Budowanie świadomej relacji dla wielu osób może wydawać się nie zbyt łatwym procesem. Dzięki temu "Poradnikowi-Pomocnikowi" pt:„I żyli długo i szczęśliwie...albo nie" dowiesz się, co i jak możesz zrobić, by stworzyć udaną relację, a jeśli ona już istnieje, w którym momencie mogą pojawić się kryzysy oraz w jaki sposób je przezwyciężyć. Ważnym dodatkiem do E-booka są zadania do wykonania razem i osobno. 

Dobrej zabawy i powodzenia :)

O Autorce
310186339_638322177853263_4331634461661418690_n.jpg

Mam na imię Angela. Jestem kreatorką świadomych związków. Jestem kobietą i bardzo lubię nią być, jestem mamą dwóch wspaniałych córek - Julii i Pauli, jestem także partnerką Mojego Mężczyzny, córką, siostrą, ciocią, fajną byłą żoną, przyjaciółką i szaloną optymistką.

Ale najbardziej lubię być po prostu sobą : )

Jestem kreatorką swojego życia i jestem tutaj po to, byś i Ty uwierzył/uwierzyła, że możesz być kreatorem swojego! Od wielu lat wspieram osoby indywidualne oraz pary w rozwoju, przypominam o co w tym wszystkim chodzi i co jest naprawdę ważne?

Wierzę, że każda relacja powinna być budowana na szczerym dialogu, na prawdzie, zrozumieniu i oczywiście Miłości. Uważam, że jest to możliwe również w Twoim świecie. Jak to zrobić? Jeśli tylko zechcesz, z przyjemnością Ci to wszystko przypomnę Tak nie nauczę tylko przypomnę.

Łączę wiedzę, doświadczenie i wrażliwość. Stwarzam moim klientom warunki do tego by czuli się bezpiecznie i przekonali jak wspaniale jest być sobą, także w związku.

Contact

KONTAKT

W razie pytań lub współpracy proszę o kontakt:

Tel: 509-848-048 | angela.madejska@gmail.com

Zapisz się, aby dostawać informacje o nowych grach

Dziękuję!

Zaobserwuj:

  • youtube
  • Instagram
  • Black Facebook Icon

© 2022, Angela Madejska, Recepta na Dialog 

bottom of page